За останні 5 років відтворено лісів на площі більше 260 тисяч гектарів

Обсяги відтворення лісів за останні п’ять років склали 263 тис. гектарів, що на 15% більше за площу суцільних зрубів (227 тис. га). Про це сьогодні було зазначено під час колегії Державного агентства лісових ресурсів України.

Продовжити читання→

Олександр Кватирко: «Жодне питання громади, яке стосується ведення лісового господарства, не повинне пройти повз нашу увагу. Інакше воно перетвориться у проблему»

Протягом двох місяців ­цього року лісівники Волині провели понад 300 зустрічей у селах, селищах та містечках. Практичним результатом обговорення проблемних питань стали спільно відремонтовані дороги, озеленені території, встановлені зупинки громадського транспорту. Не кажучи вже про питання забезпечення дровами паливними та будматеріалами. Така практика продовжуватиметься. З відповідною ініціативою до керівників державних лісогосподарських підприємств звернувся начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко під час чергової виробничої наради.

Продовжити читання→

Студенти-біологи досліджують унікальну природу Воротнева

На базі Лісівничого молодіжного центру (Воротнівське лісництво ДП «Ківерцівське ЛГ»)  розпочалася навчально-польова практика студентів-першокурсників  біологічного факультету СНУ ім. Лесі Українки.

Майбутні біологи вивчають різноманіття живої природи унікального куточка нашого краю – ботанічного заказника загальнодержавного значення «Воротнів».

Продовжити читання→

Олександр Кватирко: «Обмін досвідом ­– найкращий стимул для роботи та найдієвіший спосіб самовдосконалення»

Побачити і порівняти, навчитися нового і перейняти для реалізації на своїй території або ж переконатися, що власний шлях є правильнішим, обговорити нові можливості для кожного регіону – саме такою є мета започаткованих двосторонніх виїзних лісівничих семінарів.

Продовжити читання→

Обережно: кліщі! Лісівники Волині обстежилися на Лайм-бореліоз

У лісогосподарських підприємствах Волинського ОУЛМГ нещодавно працювали медики Тернопільщини – фахівці ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України». Вони вивчають ситуацію щодо Лайм-бореліозу в Україні. Вже обстежили лісівників Тернопільщини, Закарпаття, Хмельниччини, Житомирщини. Волинь стала п’ятою.

Продовжити читання→

Лісівники вживають всіх заходів для боротьби з масовим всиханням лісу

За останніми даними, площа заселених шкідниками соснових лісів, підпорядкованих Держлісагентству, сягає майже 350 тис. га. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час виїзної наради з питань напрацювання попереджувальних заходів по боротьбі зі шкідниками та хворобами лісу.

Продовжити читання→

Лабораторне обладнання з Туреччини допоможе упереджувати поширення «біологічної пожежі», – Володимир Бондар на Харківщині (ФОТО+ВІДЕО)

Перебуваючи з робочим візитом на Харківщині, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар разом з Почесним консулом Турецької Республіки в місті Харкові Володимиром Білим взяли участь у відкритті лабораторії для боротьби зі шкідниками лісу.

Продовжити читання→

На базі ЛМЦ науковці обговорили сучасні проблеми природно-заповідного фонду Волині

Адже одним із найважливіших напрямків роботи ЛМЦ, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», є науково-дослідна діяльність.

Продовжити читання→

Вітаємо з ювілеєм!

Ювілейний день народження 20 травня відзначає головний лісничий ДП «Маневицьке ЛГ» Віталій Пащук!

Шановний Віталію Гнатовичу, щиро вітаємо Вас із 55-річчям!!!

Приємно знати, що в нашому колективі є досвідчена, обізнана й по-справжньому мудра людина.

Продовжити читання→