Олександр Кватирко: «Догляд за лісовими культурами – те, над чим нині має щоденно та ретельно працювати кожен лісівник»

Волинські лісівники підбили підсумки роботи за перше півріччя. Нарада відбулася  18 липня. Але розпочалася вона не з традиційних підсумків та аналізу основних господарських і виробничих показників, а з огляду лісових культур, створених у різні роки. «Це основа нашої роботи. Те, над чим має працювати ретельно і щодня кожен лісівник», – одразу акцентував начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

Продовжити читання→

Підприємства та лісівники області допомагають військовій частині А 1008

Військова частина А 1008, що дислокується у місті Володимирі-Волинському, продовжує отримувати шефську допомогу.

Зокрема, станом на 19 липня 2018 року підприємства Волині погодилися допомогти військовим та придбали 965 листків шиферу для перекриття казарм. Серед них: ТОВ «Кроноспан УА», торговий центр «Епіцентр К», будівельний гіпермаркет «Нова лінія», СП ТОВ «Модерн-Експо», благодійний фонд «Волинь-2014».

Продовжити читання→

Володимир Бондар взяв участь у робочій нараді з питань ефективного лісокористування в гірських лісах

Держлісагентство взяло активний курс на перехід до європейської системи заготівлі лісу, яка сприятиме невиснажливому лісокористуванню. Зокрема, це перехід від суцільних до вибіркових та поступових систем рубок. Про це йшлося під час робочої наради з питань ефективного лісокористування в гірських лісах, яка відбулася на Франківщині 18 липня 2018 року.

Продовжити читання→

Як журналіст шукав роботу у лісі і що з того вийшло ВІДЕО

Перші лісівники в Україні з’явилися ще у XVIII ст. Але обов’язки людей у зеленій формі  донині лишилися майже незмінними.  Створення нових лісів, догляд за молодим лісом, вчасна вирубка деревини, щоб не втрати жодної гривні… Нині хіба до цього вузькопрофесійного кола основних завдань додалися море суспільно важливих проектів.  

Як це – працювати лісівником, спробував на собі журналіст 12 каналу Богдан Коваль.  

Продовжити читання→

З днем народження!

День народження сьогодні, 19 липня, святкує директор державного підприємства «Городоцьке лісове господарство» Віктор Данилюк. Вітаємо!

Шановний Вікторе Петровичу!

Перш за все, бажаємо вам людського щастя, яке завжди буде у супроводі міцного здоров’я, злагоди та достатку.

Продовжити читання→

Про що йшлося на зустрічі за участю влади, лісівників та деревообробників ВІДЕО

Відкритий діалог із представниками приватного деревообробного бізнесу для волинських лісівників уже давно став традиційною формою роботи. Учора, 17 липня, участь в обговоренні питань, що виникають у сфері деревопереробки, взяв голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Продовжити читання→

Із «Сонячного» – у «Волинську Швейцарію»

Лише днями у Волинську Швейцарію» (Воротнівське лісництво ДП «Ківерцівське ЛГ») завітали близько 170 дітей, які відпочивають у таборі «Сонячний», що в с. Гаразджа Луцького району.

Продовжити читання→

Унікальну природу Черемського заповідника приїздять вивчати науковці з усього світу

Гості з Полтави на Черемському болоті

7 липня працівники природно-заповідної справи України відзначили своє професійне свято. З цієї нагоди колектив Черемського природного заповідника отримав привітання й побажання поширювати принципи екологічного світогляду та любові до довкілля від  Президента України Петра Порошенка. Цей день пов’язаний з міфами та легендами. А ще це пора цвітіння різнотрав’я, які наповнюють все довкола чарівними пахощами.

Продовжити читання→

Чим вабить відвідувачів відпочинкова база лісівників на Світязі  ФОТО ВІДЕО

Сезон сонця у розпалі. Відповідно і волинський Світязь тішиться відпочивальниками. Він усе частіше вражає комфортом та справжнім європейським затишком. Приємно, що одним із лідерів у цьому плані є відпочинкова база лісівників, яка з минулого туристичного сезону активно приймає відвідувачів. Перш за все, звісно, працівників волинського лісу.

Продовжити читання→