Допомогти птахам вижити взимку може кожен. Учні шкільних лісництв показують як саме

12 листопада – День синички. З цієї нагоди ДП «Маневицьке лісове господарство» разом із куратором гуртка Маневицького шкільного лісництва Ольгою Медведюк організували свято.

Продовжити читання→

Волинські лісівники взяли участь у Всеукраїнській науково-технічній конференції

ІV Всеукраїнська науково-технічна конференція «Актуальні проблеми конструювання, експлуатації та ремонту обладнання лісового комплексу», що з успіхом пройшла у Луцькому НТУ, зібрала ціле гроно талановитих вчених зі всієї України.

Продовжити читання→

Волинські лісівники вивчають досвід ведення лісового господарства Фінляндії

У рамках робочої поїздки вже відбулися зустрічі у Міністерстві сільського та лісового господарства країни, обмін інформацією з фахівцями Лісового центру Південно-Східної Фінляндії, візит на завод, де переробляються та консервуються побічні дари лісу, екскурсія у лісовий музей. Попереду ще чимало зустрічей, що стосуватимуться різних напрямків ведення лісового господарства.

Продовжити читання→

Особливості зеленого туризму від волинських лісівників ВІДЕО

Не озерами єдиними, вважають лісівники ДП “Шацьке УДЛГ” і показують, як можна облаштувати місця для відпочинку на природі. Нова атракція для туристів започатковує розвиток цілорічного відпочинку.

Продовжити читання→

Про творчість, роль літературного слова та значення лісу для волинян говорили письменники під час зустрічей зі школярами

За сприяння та організації Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, Шацької райдержадміністрації та районної ради, Шацької ОТГ, ДП «Шацьке УДЛГ», Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька у районі вперше відбулися літературні читання.

Продовжити читання→

Призначено директорів ДП «Горохівське ЛМГ» та ДП СЛАП «Ратнеагроліс»

Володимира Супруна призначено в порядку переведення за контрактом на посаду директора державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство» із 15 листопада цього року.

Продовжити читання→

Держлісагентство: Законність рубок та легальність лісопродукції можна перевірити он-лайн

Держлісагентство постійно працює над тим, щоб ставати якомога відкритішим для суспільства.
Тому нагадуємо, що на сайті щомісяця оновлюється реєстр лісорубних квитків http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=162794&cat_id=147027
 

Продовжити читання→

«Воротнів» сьогодні: семінар для вчителів біології та навчальна екскурсія для учнів

Урожайним на відвідувачів видався сьогодні, 8 листопада, день у Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ».

У рамках семінару «Екологічне виховання як основа успіху та самовдосконалення вчителя та учня» сьогодні тут працювали вчителі біології Луцького району. А шефи-лісівники ДП «Ківецівське ЛГ» для вихованців Боголюбського, Крижівського та Крупівського учнівських лісництв організували пізнавальні заходи.

Продовжити читання→

Спроба вкрасти дуби у Луцькому районі виявилася невдалою

23231570_160485247881765_5237167297056818049_n-1Працівники державної лісової охорони та оперативної рейдової групи ДП «Ківерцівське ЛГ» сьогодні двічі завадили лісопорушникам вивезти з лісу крадену деревину.

Продовжити читання→