Допомогти птахам вижити взимку може кожен. Учні шкільних лісництв показують як саме

12 листопада – День синички. З цієї нагоди ДП «Маневицьке лісове господарство» разом із куратором гуртка Маневицького шкільного лісництва Ольгою Медведюк організували свято.

Продовжити читання→

Волинські лісівники взяли участь у Всеукраїнській науково-технічній конференції

ІV Всеукраїнська науково-технічна конференція «Актуальні проблеми конструювання, експлуатації та ремонту обладнання лісового комплексу», що з успіхом пройшла у Луцькому НТУ, зібрала ціле гроно талановитих вчених зі всієї України.

Продовжити читання→

З приватної пилорами в селі Галузія лісоохоронці з правоохоронцями вилучили лісодеревину без документів

Працівники групи оперативного реагування державного підприємства “Маневицьке лісове господарство” спільно з підрозділом Нацполіції Маневицького району вилучили з приватної пилорами в селі Галузія близько 10 метрів кубічних соснової техсировини.

Отримавши інформацію про те, що на цій пилорамі зберігається значна кількість деревини без документів, лісоохоронці вирішили навідатися до власника пилорами і перевірити факти. Продовжити читання→

У Воротнівському лісництві розводять диких кабанів (відео)

З метою розведення диких тварин на території Воротнівського лісництва, яке на даний час передане у користування державному підприємству “Мисливське господарство “Звірівське” (дана територія, нагадаємо, є заповідною. Тут дозволено тільки ведення господарства, без відстрілу та  відлову) на волю випущено кілька особин диких кабанів.

— Згодом, як розповідає директор ДП “Мисливське господарство “Звірівське” Сергій Смічик, — розселимо і оленя плямистого. Уже підготовлені підгодівельні майданчики, солонці, годівниці з сіном. Заготовлено вдосталь кормів… Продовжити читання→

Особливості зеленого туризму від волинських лісівників ВІДЕО

Не озерами єдиними, вважають лісівники ДП “Шацьке УДЛГ” і показують, як можна облаштувати місця для відпочинку на природі. Нова атракція для туристів започатковує розвиток цілорічного відпочинку.

Продовжити читання→

Про творчість, роль літературного слова та значення лісу для волинян говорили письменники під час зустрічей зі школярами

За сприяння та організації Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, Шацької райдержадміністрації та районної ради, Шацької ОТГ, ДП «Шацьке УДЛГ», Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька у районі вперше відбулися літературні читання.

Продовжити читання→

Призначено директорів ДП «Горохівське ЛМГ» та ДП СЛАП «Ратнеагроліс»

Володимира Супруна призначено в порядку переведення за контрактом на посаду директора державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство» із 15 листопада цього року.

Продовжити читання→

Учні новоствореного Крупівського лісництва провели перший урок

Невеличке мальовниче село Крупа Луцького району… У невеличкій місцевій школі І-ІІ ст., днями відкрилося шкільне лісництво, яким опікуватимуться лісівники Воротнівського лісництва державного підприємства “Ківерцівське лісове господарство”. У перший урок дітям було запропоновано провести пізнавальну екскурсію (з солодким столом по завершенні) у лісівничому молодіжному центрі “Воротнів”. У результаті учні отримали масу вражень і задоволення. Продовжити читання→

У лісівників та їхніх підопічних нині – приємні осінні клопоти

Заготівля лісового насіння, підготовка грунту, очистка лісосік… Ці та інші завдання нині є актуальними. Бо ж важливо якісно підготуватися до зими, а весною вчасно приступити до лісокультурної кампанії. Одним словом, підготовка – в розпалі… З початком осені вона триває в усіх лісогосподарських підприємствах області.
На лісогосподарських площах державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс”, зокрема в Полицівському лісництві, яке днями відвідали, лісівники трудяться відповідально. Очищають площі від порубочних решток, здійснюють підготовку грунту під лісові культури…  Продовжити читання→