Догляд за лісовими культурами для лісівників нині – завдання №1

img_4052Традиційно о цій порі лісівники акцентують увагу на доглядах за лісовими культурами. Щонайперше цікавляться, як прижилися цьогорічні сіянці. Але не менше уваги потребують і дворічні, і трирічні культури.

Продовжити читання→

Скулинські лісівники дали майстер-клас із безпечної заготівлі деревини ВІДЕО

dsc_0028«Охорона праці та безпека лісозаготівельних робіт» – така виїзна нарада-семінар відбулася на базі Ковельського лісового господарства. Працівники Скулинського лісництва дали майстер- клас із безпечної заготівлі деревини. Вони трудилися на заболоченій  вільховій ділянці, розташованій у важкодоступному місці. Дерева тут досягли віку стиглості – 61 рік. Про це і не тільки – у сюжеті журналістів Волинського телебачення.

Продовжити читання→

Переможці конкурсу на кращий малюнок про безпечну працю в лісі отримали чималі винагороди від ДП «Городоцьке ЛГ»

unnamedНагадаємо, що конкурс дитячих малюнків Волинським ОУЛМГ було оголошено на початку травня. Напередодні свята Останнього дзвінка було визначено переможців на рівні підприємств. А вже завтра область дізнається про те, хто став кращим на рівні всієї Волині.

Продовжити читання→

Лісівники Камінь-Каширщини виявили самовільну рубку, що тягне на кримінал

%d0%be%d1%85%d0%be%d1%80%d0%be%d0%bd%d0%b0Днями працівники Державної лісової охорони ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» (мобільна рейдова група) спільно з поліцією затримала бус із деревиною без документів. За гарячими слідами також вдалося встановити факт самовільної рубки у кв.33 Кримнівського лісництва. Тож фактично лишилися формальності, щоб у суді довести вину лісопорушника. А зважаючи на суму завданих збитків – це майже 42 тис. грн – за таке вже чоловіка чекає кримінальна відповідальність.

Продовжити читання→

Відбувся прес-тур на лісозаготівельну ділянку та нижній склад ДП «Ковельське ЛГ»

dsc_0097Процес лісозаготівлі на Волині завжди викликав жвавий інтерес та навіть не раз призводив до дискусій. Тож волинські лісівники вирішили показати і розказати в деталях, чому і як із лісу роблять деревину.

Праця лісорубів – найбільш небезпечна. Прес-туру передувала виїзна нарада-семінар «Охорона праці та безпека проведення лісозаготівельних робіт». Ці два заходи відбулися у рамках заходів, приурочених Всесвітньому дню охорони праці (на базі ДП «Ковельське ЛГ»)

Продовжити читання→

День народження сьогодні відзначає Віктор Анатолійович Сахнюк

img_3846Перш за все, щиро бажаємо Вам міцного-преміцного здоров’я, життєвої наснаги, гарного настрою і оптимізму на щодень!

А ще – сповна любові, родинного та особистого щастя, добра, Божого благословіння на усіх Ваших життєвих дорогах та перехрестях.

Сердечно зичимо успіхів на професійній ниві! І нехай удача буде вічно вірною супутницею Вам скрізь і всюди!

Продовжити читання→

Волинські журналісти подорожували лісом разом зі школярами

cb-130Весняно-літній волинський ліс наповнюється відвідувачами вдвічі більше, ніж зимовий. Тож перед лісівниками, крім основних завдань, постає іще одне – не менш важливе: створити такі умови, щоб співіснування усіх мешканців – міських, сільських та лісових – було комфортним.

Продовжити читання→

Цуманські лісівники спільно з поліцією затримали авто з краденим дубом

%d0%be%d1%85%d0%be%d1%80%d0%be%d0%bd%d0%b024 травня близько 15 години майстер лісу виявив у 30 кварталі 11 виділу Партизанського лісництва самовільну порубку двох дубів. Зловмисники встигли покрижувати їх по 1 м і навіть підкотили до рекреаційного пункту «Привал». Це самочинство невідомі вчинили у заповідній зоні, що обтяжує їх дії. Діаметр пеньків – 68 сантиметрів, що свідчить про значний вік дерев.

Продовжити читання→

Меневицькі лісівники ділилися досвідом у справі пожежогасіння з польськими колегами

unnamed-1317-18 травня у Маневицькому районі перебувала офіційна іноземна делегація  з гміни Біляни Мазовецького воєводства Республіки Польща на чолі з вуйтом Збігневом Возняком.

Продовжити читання→