Волинські лісівники беруть участь у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017»

dsc_0090Сьогодні, 7 червня, у національному комплексі «Експоцентр України» відбулось урочисте відкриття ХХІХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017». Про це інформує прес-служба Держлісагентства.

У заході взяли участь Прем’єр-міністр України, керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства, Державного агентства лісових ресурсів України, керівники органів місцевої влади, журналісти та ін.  Продовжити читання→

Донецькі телевізійники зняли сюжет про волинський ліс

dsc_1327У рамках проекту «Схід і Захід разом» нещодавно на Волині побувала делегація журналістів з Донецької філії «НСТУ». Представники ЗМІ ознайомилися з  історичними та культурними пам’ятками, особливостями і проблемами краю. До вашої уваги пропонуємо сюжет, який відзняла Ганна Котихова у Ківерцівському та Маневицькому районах.

Продовжити читання→

Городоцькі лісівники цього року «збудували» у лісах більше 600 «соціальних домівок» для перелітних птахів

unnamed-2Працівниками державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»  та учнями шкільних лісництв Троянівської, Новорудської  шкіл  навесні 2017 року було виготовлено та розміщено у лісових масивах більше 600 штучних гніздівель для перелітних птахів. Їх переважно заселили шпаки, оскільки вони одними з перших прилітають ранньою весною.

Продовжити читання→

Нова форма для учнів Березовичівського шкільного лісництва – подарунок від лісівників із ДП СЛАП «Любешівагроліс»

unnamed-612 червня у Шацьку стартує обласний зліт учнівських лісництв. Разом із юннатами готуються до нього і лісівники Волині. Цими днями керівництво ДП «СЛАП «Любешівагроліс» пошило нову форму для своїх підшефних – членів шкільного лісництва.

Продовжити читання→