Волинські лісівники відбудували базу відпочинку у селі Світязь

dsc_093510 червня в рамках виїзної наради-семінару, що відбулася на базі державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство», відпочинкову базу тепер уже європейського рівня відкрили для відвідувачів. Сотні родин волинських лісівників цього літа проведуть свої відпустки на березі мальовничого озера Світязь у комфортних умовах, які за півтора року створили власними руками.

Продовжити читання→

Проблема поширення шкідників лісу не має кордонів: волинські лісівники взяли участь у міжнародному семінарі

dsc_0483У п’ятницю, 9 червня, волинські лісівники та науковці взяли участь у міжнародному семінарі «Нагляд за станом соснових насаджень і призначення в них санітарно-оздоровчих заходів», що відбувся на базі Івацевічського лісгоспу Брестського державного виробничого лісогосподарського об’єднання сусідньої Білорусі.

Продовжити читання→

Шацький лісовий коледж приймає форум юних лісівників Волині

dsc_0001Завтра, у понеділок 12 червня, на базі Шацького лісового коледжу ім. Валентина Сулька розпочинає роботу обласний зліт учнівських лісництв Волині. Їх в області – 42, ще 6 знаходиться у процесі формування. Зліт триватиме два дні. У програмі – презентації учнівських лісництв та виставкових природничих куточків, захист наукових робіт і змагання на краще знання у сфері ведення лісового господарства, цікаві конкурси, екскурсії до музеїв фауни й історії Шацького лісового коледжу, на рекреаційні пункти ДП «Шацьке УДЛГ», до озера Світязь, посадка дерев у парку у с. Мельники, який за підтримки дорослих започаткували юні лісівники місцевої школи.

Продовжити читання→