Майстер лісу із Любомльщини розчистив та облаштував джерело

 

dscn7076Ліс милує око своєю неповторною красою. Ліс – це праця. Ліс – це і відпочинок… Окрім неоціненно-корисних дарів, цілющих властивостей зелених насаджень, дивовижним скарбом-знахідкою у лісі є вода. Вода – це сік життя – сказав Леонардо да Вінчі. Без цієї речовини неможливо уявити життя на Землі.

Продовжити читання→

Відбулася нарада щодо впровадження електронної системи проведення аукціонів з продажу деревини

reversivnye-elektronnye-torgiУ форматі дискусійного обговорення та практичного навчання учора, 10 серпня, відбулася семінар-нарада, під час якої йшлося про особливості впровадження електронної системи проведення аукціонів з продажу деревини.

Продовжити читання→

Держлісагентство оприлюднило для громадського обговорення проект Стратегії реформування лісового та мисливського господарства

%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%b8%d0%bf-%d0%b0%d0%b3%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0Державне агентство лісових ресурсів України виносить на громадське обговорення проект Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового та мисливського господарства України на період до 2022 року.
Проект розроблений фахівцями лісової галузі, науковцями, експертами, із залученням представників Громадської ради на основі проекту Голови Державного агентства лісових ресурсів Христини Юшкевич (завантажити).

Продовжити читання→