Привітання Голови Держлісагентства Христини Юшкевич із Днем Незалежності України

pozdravlyaem_s_dnem_nezavisimostiШановні колеги!

Щиро вітаю вас з одним із найвизначніших для кожного українця святом – Днем Незалежності України!

Продовжити читання→

Вітання Олександра Кватирка з Днем Незалежності

1_82Цього року Україна святкує 26-річчя. Свого відродження. Бо Україна завжди була окремою державою. Не залежно від того, було це означено декларативно чи ні. Українці були незалежними навіть тоді, коли вороги і завойовники різних часів та національностей нав’язували свої правила, як нам жити на рідній землі.

Продовжити читання→

Проблема всихання лісів – актуальна. Збуваються найгірші прогнози спеціалістів та науковців (ВІДЕО)

13589286_552078494996108_763398884_oПроблема всихання лісу через популяцію стовбурових шкідників досі актуальна. На жаль, збуваються найгірші прогнози фахівців галузі, спеціалістів лісозахисту та науковців – шкідник набирає інтенсивності в своєму розвитку і вражає не лише дерева старшого віку, як це було на початку його виявлення, а й молодняки. Починаючи з минулого року, лісівники Волині ведуть постійний моніторинг осередків верхівкового короїда, проводять виїзні семінари, тренінги за участі депутатів, громадськості… Розповідають про проблему, б’ють на сполох – ліс гине на очах… Якщо вести мову про економічну складову даного питання, то суттєвих втрат зазнають як лісогосподарські підприємства, так і бюджети. Продовжити читання→

Березовий сік, меди, ягідне варення та консервовані овочі: з волинського лісу – на передову

img-20170822-wa0007Такі вітамінні сувеніри волинські лісівники передавали для наших захисників уже неодноразово. Патріотичні організації, волонтери, взявши на себе відповідальність за те, щоб українські військові могли відчути маленькі радощі домашнього комфорту там, де про затишок лише мріють, постійно звертаються за допомогою до лісівників.

Продовжити читання→

Серед лісу «виріс» український символ

dscn7430Патріотичний настрій створили у лісовому масиві Головненського лісництва, що в ДП «Любомльський лісгосп». У кварталі 44 неподалік новозбудованої лісової дороги, що сполучає села Городно – Масловець, на фоні зеленої стіни шумливих сосен піднесено й гордо виступає такий же сосновий… український тризуб. Його синьо-жовте забарвлення видніється ще здалеку з-поміж зеленого гілля.

Продовжити читання→

У Луцьку відкрили музей Волинського лісу

dsc_0030-1У Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі учора, 22 серпня, відкрився музей Волинського лісу.

З 2005 року «лісова експозиція», що діяла при Інформаційно-екологічному центрі Волинського ОУЛМГ, прислужилася лісівникам, особливо ж – студентській і учнівській молоді. Адже, крім традиційних екскурсій , тут діяла Лісова школа, збиралися науковці та громадські діячі краю, влаштовувалися виставки образотворчого мистецтва, малюнків, виробів із дерева, відбувалися зустрічі із лісівниками та відомими краянами.

Продовжити читання→