Учасники екологічної ліги прислухалися до пропозицій волинських лісівників

%d0%b5%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d1%96%d1%8f1Сьогодні представники влади та науки обговорювали «Екологічні проблеми Волинської області та шляхи їх розв’язання на засадах збалансованого (сталого) розвитку». Засідання відбулося у форматі круглого столу за участі заступника голови Волинської облдержадміністрації Сергія Кошарука, голови Всеукраїнської екологічної ліги Тетяни Тимочко, начальника управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА Дмитра Новохатського.

До обговорення долучилися перший заступник начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, завідувач сектору охорони і захисту лісу Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський.

Продовжити читання→

Шкільне лісництво на базі ДП “Камінь-Каширськагроліс” розпочало свою роботу

20170926_104921З 1 вересня свою роботу розпочало Полицівське шкільне лісництво. Воно діятиме на базі державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс”. Це означає, що і учні 6-10 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Полиці та їхні наставники – колектив лісгоспу – відтепер ще тісніше співпрацюватимуть. Адже попереду  – багато спільних завдань. Це підготовка площ під посадку, безпосередня участь в лісокультурних кампаніях, догляд за культурами, збір насіння та ін. Продовжити читання→