SOS! Волинським лісам загрожують шкідники!

dsc_0263Протягом останніх двох років на території Волинської, Рівненської та Житомирської областей, а також у Білорусії та Польщі спостерігається масова загибель різновікових соснових насаджень. За результатами наукових досліджень встановлено, що внаслідок комплексу сприятливих природно-кліматичних факторів втрачається біологічна стійкість лісових насаджень. Як результат, відбувається масове заселення дерев стовбуровими шкідниками, а саме – верхівковим короїдом. Проблему, яка загрожує зеленим насадженням області, вкотре обговорювали під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій учора, 12 вересня 2017 року.

Продовжити читання→

З днем народження!

1425804891_photoСьогодні святкує свій 40-річний ювілей головний інженер ДП «Турійське лісове господарство» Богдан Миколайович Ковальчук.

 Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі! 

Продовжити читання→