Вседержавна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Волині стартувала активними інформаційно-просвітницькими заходами

Хоч надворі лежить ще сніг, Всеукраїнська акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках» вже крокує Волинню. Офіційний старт лісівничим заходам дав особисто начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко під час зустрічі з молодими науковцями Волині. У Міжнародний день лісів у конференц-залі ВОУЛМГ Лісовий молодіжний центр спільно з Науковою радою управління провели науково-практичну конференцію за участі студентів СНУ імені Лесі Українки, Луцького національного технічного університету, Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька, провідних спеціалістів ВОУЛМГ, головних лісничих державних лісогосподарських підприємств. Її учасники взяли участь у радіопрограмі з нагоди Міжнародного дня лісів.

Продовжити читання→

Хочеться суниць на початку березня? Та будь ласка!

Рік тому  ми вже писали про суниці, які вирощують у Рудниківському шкільному лісництві ДП «Колківське ЛГ». Минулоріч ягоди з’явилися на початку квітня, а цього року юні лісівники радо показали свої «шедеври» вже на початку березня.

Продовжити читання→

Андрієві Масюку сьогодні 60. Половину життя він присвятив лісовій галузі

Сьогодні, 23 березня, районний мисливствознавець ДП «Любешівське ЛМГ» Андрій Масюк святкує свій 60-літній ювілей.  

Шановний Андрію Степановичу, вітаємо!

Продовжити читання→

Чергова порція консервованих лісових грибів, овочів та варення – для українських бійців

Сьогодні у зону АТО відправлено черговий вантаж допомоги. Волонтери Юрій Рудницький та Руслан Тимощук, які прибули забрати порцію консервованих лісових грибів, овочів та варення, планують відвідати багато гарячих точок на Сході країни.

Продовжити читання→

Резонанс, якого не було: щодо ситуації у Любомльському районі

Учора, 22 березня, у кількох ЗМІ було оприлюднено інформацію щодо перекриття дороги в одному із сіл  Любомльського району. Ситуація журналістами подана як резонансна. Але озвучене не відповідає дійсності.

Вантажівка, яка пошкодила паркан, належить приватному підприємцю, а не Любомльському лісгоспу.

Продовжити читання→

У профспілкового активу та адміністрації підприємства спільні завдання: захист інтересів працюючих

У державному підприємстві “Камінь-Каширськагроліс” відбулися звітно-профспілкові збори колективу, де підсумовувалась робота адміністрації та профкому щодо виконання колективного договору в 2017 році. Участь у зборах взяли перший заступник голови Камінь-Каширської райдержадміністрації Олександр Михалік, заступник голови районної ради Сергій Дмитрук, працівники лісництв, адміністрації лісгоспу. Насамперед директор підприємства Олександр Грицай розповів, що конкретно колективом було зроблено та запроваджено впродовж минулого року. Він торкнувся усіх завдань лісогосподарської діяльності та поділився планами на нинішній рік. Продовжити читання→

Акція «Щедра годівничка», або Ще одна порада учнів шкільних лісництв, як допомогти птахам вижити

Волинь разом з усім світом 21 березня відзначала Міжнародний день лісів. Напередодні лісничі підприємств мали змогу підготували матеріали, доповіді, фотографії, презентації щоб донести до учнів, дітей, вихованців шкільних лісництв важливість та функції лісів не лише в Україні, а й у всьому світі.

Продовжити читання→

У Шацькому лісовому коледжі відбулася традиційна зустріч випускників

Його вихованці роз’їхались по всій Україні, працюють у різних сферах народного господарства, стали поважними і шанованими людьми. На свято зустрічі зі всіх куточків України – навіть із Криму, а також сусідньої Білорусії приїхали випускники 1968, 1978, 1988, 1998, 2008 років.

Продовжити читання→

На Волині відбувся аукціон із продажу необробленої деревини заготівлі ІІ кварталу 2018 року

Проводила торги волинська товарна біржа «Універсальна-Полісся». Відбувався аукціон у дві сесії – пиловник хвойний та дубовий пиловник.

Електронний аукціон проводився на площадці ДП «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр». Потенційні покупці мали чимало часу, щоб навчитися користуватися електронною системою, адже біржа постійно проводила тестові навчальні торги.

Продовжити читання→