Більше 100 мільйонів податків за 5 місяців 2017 року – внесок волинських лісівників у розвиток держави

%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%b8-720x405Такі розміри платежів, податків і зборів, які лісогосподарські підприємства, що перебувають у підпорядкуванні Волинського ОУЛМГ, здійснили за січень-травень цього року – загалом 101, 3 млн грн. В тому числі 76,5 млн грн сплачено до зведеного бюджету, 24,8 млн грн становить єдиний соціальний внесок.

Варто нагадати, що державні лісогосподарські підприємства залишаються бюджетоутворючими у кожному районі і є сумлінними платниками податків, незважаючи на значне навантаження (у 2016 ставки сплати частини чистого прибутку державних підприємств зросли з 15% до 75%).

Загалом економічні показники діяльності лісогосподарських підприємств залежать переважно від породного складу насаджень, їх вікової структури, об’єму рубок головного користування та раціонального використання деревини, що в результаті формує показники реалізації.

Так, у 2017 році у лісогосподарських підприємствах відбувся ріст реалізації лісопродукції. Зокрема за 5 місяців цього року державними лісогосподарськими підприємствами загалом здійснено реалізацію на суму 368,4 млн грн. У 2016 р. за січень-травень загальна цифра реалізації по ВОУЛМГ становила 360 млн грн.

Все це при тому, що об’єми рубок не збільшувались – підвищилась ефективність використання лісосировинних ресурсів, зросла вартість деревини. Лісокористування, як і задекларовано у Лісовому кодексі, у державних лісах Волині залишається невиснажливим та раціональним.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ