У Мельниках вже росте молодий парк. А ви створили проект для свого рідного містечка чи села?

dsc_024913 червня в рамках обласного зльоту учнівських лісництв у с. Мельники Шацького р-ну лісівники, школярі та влада посадили деревця туї західної колоновидної та туї західної шаровидної у місцевому парку.

Тут учасників зльоту зустрічали голова Шацької об’єднаної територіальної громади Сергій Віннічук, директор місцевої школи Микола Маригода, один із найактивніших ініціаторів і творців цього парку депутат Шацької ОТГ, завідувач клубу с. Мельники Федір Гірич, керівник Мельниківського учнівського лісництва Валентина Мороз, інженер лісових культур ДП «Шацьке УДЛГ» Ярослав Кропивник та лісничий Поліського лісництва цього ж державного лісогосподарства Іван Корень.

Вони й розповіли, що парк започаткували місцеві патріоти, ідею котрих підтримали лісівники усіх відомств і рівнів. Ці 50 туй у ДП «Волинський обласний селекційно-насіннєвий центр» зумисне для цієї акції закупило ДП «Шацьке УДЛГ» (директор Андрій Самолюк, головний лісничий Микола Кузнєцов), а привезли Володимир Положевиць та Сергій Ващук із дружиною Ольгою Семенівною.

dsc_0225

Після коротенького екскурсу в історію села всі взялися за городники, тачки та відра… Одні підвозили у лунки збагачений чорнозем, що його надало Шацьке комунальне господарство, інші носили воду… Для всіх знайшлася робота… Дітям допомагали дорослі, також місцеві жителі, що прийшли підтримати незвичну для села обласну акцію юних лісівників Волині. Тож вражень і емоцій було предостатньо.

 

Принагідно також нагадуємо: Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з обласною організацією Товариства лісівників України оголосило конкурс серед учнівської молоді на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї (для територій дитячих садків, шкіл, Будинків культури чи клубів, храмових комплексів, меморіалів, громадсько значимих місць, сіл, селищ, містечок).

Крім чималих грошових премій, переможці отримають ще один приз – кращі проекти будуть реалізовані коштом лісівників!

 

Тому не гайте часу! Чекаємо ваших креативних пропозицій!

Свої роботи надавайте у державні лісгосподарські підприємства, що у вашому районі. Або у прес-службу Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства:

43010, м. Луцьк, проспект Волі, 30, Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, прес-служба ВОУЛМГ, е-mail: lis.volyn@gmail.com

Тел.: 24-00-69, 24-00-70.

 Прес-служба Волинського ОУЛМГ

dsc_0089 dsc_0116 dsc_0120 dsc_0133 dsc_0142 dsc_0144 dsc_0163 dsc_0165 dsc_0204 dsc_0216 dsc_0219 dsc_0225 dsc_0232 dsc_0249