З нагоди ювілею

%d0%b0%d1%80%d1%81%d0%b5%d0%bd%d1%8e%d0%ba-%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%bd%d0%b5Днями 60-й день народження відзначив провідний інженер охорони і захисту лісу, керівник мобільної рейдової групи ДП «Ратнівське ЛМГ» Петро Арсенюк. Щиро вітаємо!

Петро Архипович – досвідчений лісівник, мудрий керівник, відданий родині чоловік і батько, а ще – багатий дідусь, якому доля у подарунок дала четверо внуків!

У біографії ювіляра – багатий досвід. Звісно, лісівничий. У 1976 році закінчив Малинський лісотехнічний технікум, а в 1985-му – Українську сільгоспгоспакадемію (лісогосподарський факультет) у місті Києві.

Наступного ж – 1976 року – Петро Архипович розпочав роботу в лісовому господарстві – в Олевському лісгозпзазі Житомирської області на посаді лісника.

Після служби у армії прийшов у Ратнівський лісгосп. Працював на посаді лісника, техніка-лісовода, помічника лісничого, тоді став лісничим Кортеліського лісництва, начальником лісокомплексу.

Колеги завжди відзначали щиру, доброзичливу душу ювіляра і водночас відверто справедливий характер. За це й цінують досі. Бо таке в людях рідкісне, тому й найбільш вартісне.

Шановний Петре Архиповичу!

Нехай Бог посилає вам довгі роки життя. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя у родині, щирості від людей та спокою у серці.

Колектив ДП «Ратівське ЛМГ»