Вітання Олександра Кватирка з Днем Незалежності

1_82Цього року Україна святкує 26-річчя. Свого відродження. Бо Україна завжди була окремою державою. Не залежно від того, було це означено декларативно чи ні. Українці були незалежними навіть тоді, коли вороги і завойовники різних часів та національностей нав’язували свої правила, як нам жити на рідній землі.

Українці завжди залишалися українцями. І це підтверджують історичні факти. Патріотичні організації та армії були нечисельними, але міцними духом. І  цього ніхто ніколи не змінить і не зламає.

День Незалежності держави – це свято патріотизму та гордості за свою націю, яка, незважаючи на постійні випробування, демонструє міцність духу, почуття гідності та прагнення миру.

Безперечно, ці роки є важкими для всіх нас. Прагнення бути справді повноцінними господарями на власній землі досі дається непросто. Багато що в нашій країні зараз викликає подив. Багато – обурення. Є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати. Але кожен українець окремо і всі ми разом довели, що єдині, а тому – непереможні.   

Тож бажаю усім нам нових успіхів у вирішенні спільного головного завдання – побудови заможної демократичної процвітаючої держави! Держави, де немає війни, де немає кордонів та бар’єрів, створених у результаті лицемірства та ворожої інформаційної кампанії.

Від усієї душі також зичу Вам, українці, Вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Зі святом Незалежності! Без перебільшення – з найціннішим та найвистражданішим для нас усіх святом! Зі святом свободи та міцності духу!

Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко