30 серпня відбудеться нарада-семінар щодо напрацювання спільних дій для порятунку лісу від масового всихання. Просимо долучатися!

dsc_0853У лісових масивах Волинської області спостерігається масове всихання соснових насаджень внаслідок дії нового патогенного комплексу, яке набуває катастрофічних масштабів і може призвести до екологічної катастрофи.

У зв’язку з цим у середу, 30 серпня 2017 року о 9.00 годині, на базі Осницького лісництва ДП «Колківське ЛГ» (Маневицький р-н) відбудеться розширена виїзна нарада-семінар, ініційована Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

Нарада відбуватиметься під керівництвом голови Волинської ОДА Володимира Гунчика за участі науковців, депутатів Волинської обласної ради, голів райдержадміністрацій та районних рад, громадських активістів, представників засобів масової інформації – для спільного напрацювання стратегії дій та прийняття протокольних рішень щодо ліквідації цієї загрози.

Для акредитації представників ЗМІ просимо надіслати лист на електронну адресу прес-служби Волинського ОУЛМГ: lis.volyn@gmail.com або зателефонувати за номерами: 096 73 07 210, 099 43 023 63, прес-секретар Світлана Думська.