Депутати Волинської обласної ради підтримали пропозиції волинських лісівників

pen-paperСьогодні під час чергової 15-ї сесії Волинської обласної ради було підтримано проект рішення про звернення депутатів Волинської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та обласних рад щодо необхідності внесення змін до нормативно-правових актів із метою забезпечення збереження лісового фонду України.

Таку пропозицію на розгляд під час сесії було внесено постійною комісією обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.

Попередньо депутати обговорили питання під час засідання профільної комісії. Спонукало до такого рішення масштабне всихання соснових лісів на Волині, спричинене масовим заселенням деревостанів шкідниками.

Під час останнього семінару, який 30 серпня організувало Волинське ОУЛМГ на базі ДП «Колківське ЛГ», депутати особисто переконалися, що проблема потребує негайного вирішення, адже ситуація стає загрозливою для екології області.

Підсумком семінару стало прийняття протокольних рішень про необхідність внесення змін до нормативно-правових актів, які регулюють процедуру проведення санітарних заходів. Про це під час засідання екологічної комісії доповів перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Віктор Сахнюк.

Комісія одноголосно підтримала пропозиції волинських лісівників і, нагадаємо, вже сьогодні питання було проголосовано у сесійній залі.

Відповідно, голова обласної ради Палиця І. П. надсилатиме рішення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та обласних рад.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ